MOJ SVET - DELETED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ SVET - DELETED

Na veliku zalost forum ce biti OBRISAN za koji dan, drago nam je sto ste se druzili s nama i posetili ovaj forum, a zao nam je sto se necemo vise druziti...Hvala svima...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako se registrovati na forumu?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški
Broj poruka : 113
Godina : 29
Location : ... tamo ... negde ... daleko
Horoskopski znak : Lav
Datum upisa : 05.12.2007

Kako se registrovati na forumu? Empty
PočaljiNaslov: Kako se registrovati na forumu?   Kako se registrovati na forumu? Icon_minitimePet Dec 07, 2007 2:37 pm

Sta je potrebno da uradite da bi ste se registrovali?
U gornjem delu foruma imate:FAQ ; Search; Memberlist; Usergroups; REGISTER; Profile; Log in to chack your private message; Log in.
Uzece te REGISTER - kada kliknete na njega otvorice vam se prozor sa obavestenjima o forumu,u cijem donjem uglu na engleskom,pise imam vise od 13 godina i imam manje od 13 godina.Kliknite na "I Agree to these terms and am over or exactly 13 years of age ".

Otvorice vam se novi prozor u kome popunjavate vas profil(nalog):
Ovo su inace obavezna polja za popunjavanje!!!

Username-vas nick: (npr. Meraklija)
E-mail address: (vasa e-mail adresa)
Password: ( na primer -navijac)
Confirm password:(navijac)
Sve ispod nije obavezno za popunjavanje,ali nije lose kako bi formirali profil koji vama najbolje odgovara.A to je npr.:
Location: (npr. Nis)
Signature:( npr.Volim stadion-stajace vam ispod svakog posta)...
Zatim imate da podesite da vam na forumu uvek prikazuje vas mail, da vas obavestava na privatnu postu,i ostalo...
Kada ste formirali profil kakav zelite na dnu vaseg naloga kliknite na: " SUBMIT "
Stici ce vam mail od:" " sa obavestenjem o otvaranju(registrovanju) naloga na nas forum.Sledeci put kada posetite forum,odmah idite u gornjem delu foruma na LOG IN.Otvorice vam se prozor u kom ce te upisati vas "username" i "password" a zatim kliknite ispod na log in-pri cemu ce vas vratiti na forum
Zatim ce te moci pisati na forumu.

Nadam se da sam bio jasan...
Nazad na vrh Ići dole
http://mojsvet.catsboard.com
 
Kako se registrovati na forumu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila ponasanja na forumu
» Kako ste nas pronasli?
» Kako zamisljata osobu iznad
» Kako prici devojci koja nam se svidja!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJ SVET - DELETED :: Uputstva-
Skoči na: