MOJ SVET - DELETED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ SVET - DELETED

Na veliku zalost forum ce biti OBRISAN za koji dan, drago nam je sto ste se druzili s nama i posetili ovaj forum, a zao nam je sto se necemo vise druziti...Hvala svima...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Raspust za ucenike zbog vencanja profesora

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški
Broj poruka : 113
Godina : 29
Location : ... tamo ... negde ... daleko
Horoskopski znak : Lav
Datum upisa : 05.12.2007

Raspust za ucenike zbog vencanja profesora Empty
PočaljiNaslov: Raspust za ucenike zbog vencanja profesora   Raspust za ucenike zbog vencanja profesora Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 10:12 pm

Raspust za učenike zbog venčanja profesora



Svih 1.800 učenika jedne škole u Čongćingu, gradu na jugozapadu Kine, našlo se na neplaniranom raspustu zbog venčanja jednog od profesora matematike, izveštava lokalni list.

Mada po školskom programu nije bio predvidjen nijedan dan odmora, učenici su se iznenada našli na dvodnevnom raspustu. Kada su roditelji pitali zbog čega taj raspust, deca su im odgovorila da je to zbog venčanja jednog od njihovih profesora, piše list.

Sve mladoženjine kolege, ukupno njih 80, prisustvovalo je slavlju povodom venčanja.

Ništa od nastave neće biti izgubljeno, pošto će učenicima svi časovi biti nadoknadjeni jednog od narednih vikenda, ali su pojedini roditelji izrazili veliko nezadovoljstvo zbog takvog ponašanja nastavnog osoblja škole i savetovali profesorima da se ubuduće venčavaju vikendom.


Izvor Mondo
Nazad na vrh Ići dole
http://mojsvet.catsboard.com
 
Raspust za ucenike zbog vencanja profesora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zena izbacena iz aviona zbog plisanog krokodila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJ SVET - DELETED :: Zanimljivosti-
Skoči na: