MOJ SVET - DELETED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ SVET - DELETED

Na veliku zalost forum ce biti OBRISAN za koji dan, drago nam je sto ste se druzili s nama i posetili ovaj forum, a zao nam je sto se necemo vise druziti...Hvala svima...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vazno obavestenje

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški
Broj poruka : 113
Godina : 29
Location : ... tamo ... negde ... daleko
Horoskopski znak : Lav
Datum upisa : 05.12.2007

Vazno obavestenje Empty
PočaljiNaslov: Vazno obavestenje   Vazno obavestenje Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 12:55 am

Molim Vas da od sada sve vase zelje tj pesme,albume i ostalo sto sto Vam treba zatrazite u temi ]Vase muzicke zelje nema potrebe da se otvaraju nove teme.Momcima i devojkama naravno koji Vam pomazu da pronadjete ono sto Vam treba bice mnogo lakse i preglednije.


Takodje ako postavljate neke nove pesme,albume i slicno otvoriti svoju MP3 Base i tu stavljajte sve sto mislite da ce biti interesantno ili mozda retko i zanimljivo za ostale.Napisite primer Xxl MP3 Base i tu postavljajte.
Svaki naslov teme koji bude napisan velikim slovima bice obrisan!


Naravno da ne zaboravim pokusajte da ne praviti chat od teme.
Zahvalite se onima koji su Vam pomogli i pronasli pesmu,album,spot ali potrudite se da to bude sto krece a ne da od toga ispadne cirkus i vasar.Ima tema gde mozete i popricati o svakakvim stvarima recimo pricaonica,pp,razmenite msn pa se zezajte.Sve ovo ce pomoci nama odnosno Vama u brzem pronalazenju vasih zelja.

Ko se ne bude drzao ovih pravila tema ce mu biti obrisana i od njegove zelje nece biti nista.

Hvala na razumevanju!
Administrator
Nazad na vrh Ići dole
http://mojsvet.catsboard.com
 
Vazno obavestenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VEOMA VAZNO OBAVESTENJE
» OBAVESTENJE
» Obavestenje
» Napomena - Obavestenje !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJ SVET - DELETED :: ♫ Muzika ♫ ♪ ♪ :: Download muzike-
Skoči na: