MOJ SVET - DELETED
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ SVET - DELETED

Na veliku zalost forum ce biti OBRISAN za koji dan, drago nam je sto ste se druzili s nama i posetili ovaj forum, a zao nam je sto se necemo vise druziti...Hvala svima...
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mače preživelo pranje u veš mašini

Ići dole 
AutorPoruka
lux_95
Gost




Mače preživelo pranje u veš mašini Empty
PočaljiNaslov: Mače preživelo pranje u veš mašini   Mače preživelo pranje u veš mašini Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 12:32 am

Znatiželjno mače Molly, staro 10 nedelja, provelo je 20 minuta u mašini za pranje veša i- preživelo. Vlasnica mačke, britanka Sonia Hall, kaže da nije ni primetila malo crno stvorenje pored odeće koju je ubacila u mašinu.

Tek je njena ćerka Bethany primetila mače i odmah ugasila mašinu.

“Primetili smo mače kroz prozor veš mašine“, kaže Sonia Hall.“Isključili smo mašinu, ali bili smo uvereni da nije preživelo“.

Srećom, Molly je preživela, ali je bila u veoma lošem stanju. Oči su joj bile zatvorene, teško je disala, a glavu je držala spuštenu uz grudi. Veterinari su upozorili porodicu da mače može da ugine, ali Molly je ipak preživela, zahvaljujući terapiji antibioticima.

Vlasnici su srećni što je mače preživelo i znaju koliko je Molly imala sreće, budući da u mašini tokom pranja nema vazduha, već samo vrele vode i deterdženta.

Izvor: Megafonija
Nazad na vrh Ići dole
 
Mače preživelo pranje u veš mašini
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJ SVET - DELETED :: Zanimljivosti-
Skoči na: